Obchodné podmienky Kontakt
SurfStar.sk Kitewing Dosky

Starboard Foil X Wing Starlite


Foil doska na windsurfing alebo wing


  Výrobca: Starboard
  Dodanie: 7-14 dní
  Cena:

1499 €

1599 €
  Varianty produktu:
105 litrov
ks
145 litrov ks
 

 

Popis: Starboard Foil X Wing Starlite


Vietor a krídlo. Maj vietor vo svojich rukách s plachtou alebo krídlom. S touto foil doskou sa budeš ticho a hladko vznášať nad vodou. Foil X Wing je 2-in-1 doska, na ktorú môžeš dať windsurfingovú plachtu, alebo krídlo. 

Tri rozmery - 105 litrov/ 125 litrov / 145 litrov

105 – najmenší model je aj najobratnejší a najrýchlejšie reaguje. 125 litrový model je najpopulárnejší, je stabilný ale zároveň veľmi kompaktný. 145 litovrý model je viac chodný pre ťažších jazdcov. 

Dve možné konfigurácie foilu. Deep Tuttle foil box je vhodný na wind foiling, dvojica US boxov v predu je vhodná na wing foiling. 

Zásuvka na Deep Tuttle box je súčasťou balenia. Touto zásuvkou jednoducho zatvoríš Deep Tuttle Box keď budeš jazdiť s wingom. 
 

V doske sú dve úchtytky na leash, jedna v zadu a jedna v prednej časti dosky. Zadná úchytka je na leash, ktorý si uchytíš na lýtko, a predná je pre tých jazdcov, ktorí si radi pripevnia leashom krídlo o dosku a nie o svoj pás. 
Táto skrytá diera je na kĺb pre windsurifngovú plachtu. 

Foil X Wing má dve možnosti umiestnenia pútok. Centrálne umiestnenia sú na wing foiling, bočne na wind foiling. 
 

Veľká plocha pokrytá EVA podložkou.

Mini štrbinka na lepšie nosenie dosky. S touto štrbinkou ľahko prenesieš dosku aj krídlo alebo plachtu naraz. Je to exkluzívne ale hlavne pohodlné riešenie od Starboardu. Štrbinka vôbec neovplyvňuje sklz.