SurfStar.sk Windsurfing Plaváky Starboard Foil Freeride Wood Sandwich

Starboard Foil Freeride Wood Sandwich


Starboard Foil Freeride Wood Sandwich

Doprava zadarmo


Freeride


  Výrobca: Starboard
  Dodanie: 7-14 dní
  Záruka: 2 roky
  Modelový rok: 2021
  Kategória: Windsurfing
  Pod-kategória: Plaváky
  Typ: Freeride
  Cena:

2099 €

  Varianty produktu:
litrov
ksZáruka najnižšej ceny


Zľava 5% pri prvom nákupe, kód "SurfStar"


Funkčný darček, nakúp nad 499 Eur


Bezpečná online objednávka


Rýchle doručenie

 

Popis: Starboard Foil Freeride Wood Sandwich


Starboard Foil Freeride - doska roka 2021. Prečo je Starboard Freeride taký populárny? Ich tvar ich robí najrýchlejšími doskami s minimálnym odporom. Naučíš sa jibovať na foile s maximálnou kontrolou. Čo viac môžeš chcieť? Je dostupná v dvoch veľkostiach 125 l a 150 l. 

 


Je to už druhá generácia tejto úspešnej dosky. Budeš mať veľmi komfortný pocit z jazdy, zadná časť dosky je urobená tak, aby si mal pnú kontrolu pod nohami. Širšia zadná časť a tenký profil dodávajú doske stabilitu, silu a precíznosť. Široký nos slúži ako krídlo, ktoré dvíha dosku a drží ju pevne nad vodou.

 
 

Kratší nos zlepšuje manévrovateľnosť a rýchly nástup do letu. Znižuje vibrácie a dodáva pocit senzácie v lete. Doska má vylepšenú distribúciu výtlaku, tenký profil a rovnú palubu. Je dostupná v dvoch technológiách Starlite a Wood Sandwich.  

V kombinácii s dvoma výrezmi na zadnej časti ide rýchlo do sklzu. Pristátia a opätovný vzlet sú jednoduché so zdvihnutým nosom dosky. Tvrdé hrany dosky umožňujú znovu rýchlo vzlietnúť pri strate rýchlosti. 

Doporučený foil: Starboard Foil Freeride+, GT, GTR, GTR+, Race, Race+

Extra tenké podložky pod pútakmi absorbujú nárazy pri lietaní. Diamantový tvar podložky ti dodáva maximálny grip a kontrolu. 

Pútka značky Drake Slick sú vyrobené z FSC certifikovanej, rastlinnej Yulex peny. Má 85% obsah prírodnej gumy, a pri výrobe sa znížil obsah vyprodukovaného CO2 o 80%. Daľších 15% je syntetický neoprén, ktorý stabilizuje životnosť a chráni proti UV žiareniu. Materiály boli starostlivo vyberané aby zaistili maximálny pocit komfortu pre jazdca. 

Nová Starlite Carbon Technnológia je prvá na svete, ktorá kombinuje výkon full karbónovej konštrukcie vo výhodnom balení. Je vhodná pre slabšie vetry a vyšší výkon. 

Wood Sandwich technológia - navrhnutá tak, aby výroba nezanechala veľkú karbónovú stopu na našej planéte. Horná aj dolná doska je z austrálskej borovice o hrúbke 0.6mm. Táto technológia zaručuje nižšiu hmotnosť a vyššiu rýchlosť. Je to naša najtrvácnejšia technológia.
 

CARBON REFLEX SANDWICH - vlajková loľ konštrukcií windsurfingových dosiek. Je navrhnutá byť najľahšou a najrýlchejšou. Horná paluba dosky je vyrobená z biaxilného a viacsmerového karbónu orientovaného v uhloch 45, 30 a 0 stupňov. Torzná tuhosť na spodnej časti dosky je zvýšená viacsmerovým karbónom s daľšou vrstvou v uhle 45 stupňov. 


 

Model FOIL FREERIDE 125 FOIL FREERIDE 150
Konštrukcia Wood Sandwich | Starlite Wood Sandwich | Starlite
Výtlak 125 L 150 L
Dĺžka 210 cm 210 cm
Šírka 76 cm 85 cm
Šírka na konci 64.7 cm 74.8 cm
Hrúbka 11 cm 12.1 cm
Pozície na pútka 3 3
Finy Not included Not included
Fin Boxes Foil Box Foil Box
Doporučený foil Freeride/GT/GTR Freeride/GT/GTR
Plachty 5.5 - 8.5 m2 6.0 - 9.5 m2
Váha Wood Sandwich 8.05 kg 9.15 kg
Váha Starlite 9.65 kg 10.8 kg