Obchodné podmienky Kontakt
SurfStar.sk Kitesurfing Kity

Airush Session 4-6m2


Univerzálny padák na freeride


  Výrobca: Airush
  Dodanie: 7-14 dní
  Cena:

1199 €

  Varianty produktu:
4.0 m2
ks
5.0 m2 ks
6.0 m2 ks
 

 

Popis: Airush Session 4-6m2


Session je pre jazdcov, ktorý chce univerzálneho draka orientovaného na surf a strapless s možnosťami freeride využitia. Možnosť voľby medzi pevným vyvážením a vyvážením s kladkou umožňujú výber medzi ostrejším riadením alebo hladkú a progresívne odozvou pri nárazovom vetre s ľahkým ťahom baru. Či tak alebo onak, Session si užijete pri každom jazdení.
  • Univerzálny surf, strapless a performance freeride kite
  • Perfektné drift po vetre a svižné otáčania
  • Nastaviteľné vyváža pre úpravu odozvy

Airush Load Frame, s technológiou WebTech, nastavila nový štandard v pevnosti materiálu, pričom si kite zachováva nezmenenú hmotnosť. Nový materiál plne nahradil Dacron, takže kite je pevnejší ako predtým.Centrálnu sekciu vypĺňa ultraľahké Ultra High Modulus vlákno. Je to ako veľmi ľahká pavučinová sieť, ktorá spoľahlivo absorbuje energiu vetra. Technológia webtech minimalizuje alebo úplne eliminuje použitie tradičného Dacronu. Nová technológia je použitá aj v oblasti upevnenia lán v prednej aj zadnej časti. Je použitá aj v centrálnych tubách. Táto prémiová látka, s hustou štruktúrou je zložená s dvoch vrstiev polyesteru. Táto dvojitá vrstva ochraňuje kite pred UV žiarením a opotrebovaním. 
Najväčší benefit nového bridle systému lanka je, že kite ostáva dobre ovládateľný aj keď je v depower zóne. Tým sa zvyšuje jeho celková bezpečnosť. 


Umiestnenie zadných laniek vplýva na rýchlosť zatáčania padáka. Keď lanká uchytíš viac vpredu, tak kite je viac statický - perfetkný na wave riding. Keď lanká dáš viac dozadu, kite je rýchlejší vhodný na freeride, ale aj foil kiting.Kevlarové spevnenia môžeš nájisť v neprestrelných vestách. Kevlarové spevnenia nájdš aj na našich arrush kitoch. Tieto kevlarové plochy sú umiestnené na miestach, kde sa kite často ošúcha, takže pri Airush ti kit vydrží dlhšie a navyše nebude ovplyvnená jeho výkonnosť. 


XL nafukovací ventil zaručí ľahké a rýchle nafúknutie ale aj sfúknutie kitu. Veľký otvor tiež odľahčí tvoju pumpu a tlak na hadice. Tým sa dostaneš na vodu rýchlejšie ako ostatní. Nárazníky Airush nájdeš na prednej strane padáka, tieto zabezpečia, že tvoj kite vydrží dlhšie. Veľký SPS (Single Point Inflation System) ventil uľahčuje nafúknutie a sfúknutie kitu. 

 
Session Ideal Bar - Cleat or Ultra Bar
Size 4 5 6 7 8 9 10 12
Weight (KG) 2,00 2,30 2,60 2,70 3,00 3,10 3,20 3,60
Wind Range 22 - 40 + Knots 21 - 38 Knots 19 - 37 Knots 18 - 36 Knots 16 - 34 Knots 15 - 33 Knots 13 - 31 Knots 11 - 26 Knots
Bar (CM) 50 50 50 50 50 50 50-60 50-60